WhatsApp Hesabı Nasıl Silinir

yemrekoc 1 sene önce

WhatsApp Hesabı Nasıl Silinir

WhatsApp hesabı silmek düşünüldüğü kadar zor değildir, öyle teknik aksam veya işlem bilmenize gerek yok. WhatsApp hesabınızı silmek için birkaç tıklama ile halledebilirsiniz.

Android için,

Öncelikle telefon ya da tabletinizde bulunan WhatsApp uygulamasını açmanız gerekiyor. Daha sonra Sağ üstte bulanan üç adet nokta ile belirtilen butona tıklayın, ayarların üzerine tıklayın, kendi profiliniz açılacaktır buradan “Hesap” menüsüne girin ve “Hesabımı sil” tıklayarak WhatsApp hesabınızı silmiş olursunuz.

İphone için

İphone ’da WhatsApp uygulamasının son sürümü olduğundan emin olun. WhatsApp’ın güncel olup olmadığına bakmak için App Store’dan kontrol edin. Iphone’da bulunan WhatsApp uygulamasını açın ve Ayarlar>> Sohbet Ayarları>>Gelişmiş>>Hesabımı Sil’e gidin. Telefon numaranızı ülke kodu olan +90 ekleyerek girin, WhatsApp hesabınızı silmeye eminseniz Hesabımı sil’e dokunun.

Windows Phone için

WhatsApp’ın en son sürümüne sahip olup olmadığını kontrol edin. WhatsApp’ın yeni güncellemelerini görmek ve detaylı bilgi sahibi olmak için Windows Phone Marketplace’i kontrol edin. WhatsApp’ı açın ve ekranın sağ altta bulunan üç noktaya dokunun. Ayarların üzerine dokunun ve hesap’a doğru kaydırın. Hesabı Sil’e tıklayın ve telefon numaranızı +90 ekleyerek girin. Hesap silme işlemini tamamlamak için ekranın alt kısmındaki “sil”e basın

Nokia S60 için

WhatsApp uygulamasını açın daha sonra Seçenekler kısmından Hakkında bölümüne, sonrasında da Hesap Bilgileri>> Seçenekler >> Hesabı Sil’e tıklayın Ülke Kodu ve WhatsApp’a kayıtlı numarayı girin. Onay ya da Devam et’e dokunun ve Hesabı Sil’i seçin.

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.