Tom Clancys Ghost Recon Wildlands İnceleme

yemrekoc 1 sene önce

Ghost Recon serisinden harika bir oyun daha. Bu oyunda yine Ghost Recon’un harika oyun kalitesi ve sürükleyici hikâye yapısı ön plana çıkıyor. Bolivya’da çok büyük işler yapan ve bu konuda da sınır tanımayan bir uyuşturucu karteli olan Santa Blanca isimli mafyanın kökünü kazımak için çalışıyoruz.

Bu konuda başarılı olmanın yolu aslında kartelin lideri olan El Sueno’yu öldürmek görülmesine rağmen, karteli tamamen bitirmek için kartelin içerisine sızıp, sonrasında da karteldeki önemli kişileri tek tek öldürmek oluyor. Oyunun mantığı sizlere bunu sunarken, kimi hangi sırayla ve nasıl ne zaman öldüreceğiniz konusunda seçim şansı size bırakılıyor. Herhangi bir sıralama olmadan istediğini gibi istediğiniz kişiyi sessizce ve ya direkt olarak saldırarak da öldürebiliyorsunuz. Fakat siz de oyunda başarılı olmak istiyorsanız, uyarımız, hedefleri sessiz ve derinden bir şekilde öldürmek.

Oyun çok hızlı ve gerçekten de büyüleyici bir karaktere sahip. Bu arada oyun başladığında öncelikli olarak seçimleri ve tercihleri yaparak nasıl bir karakter oluşturacağımız tamamen bize kalmış. Oyunun heyecanıyla ilk karakterinizi hızlı şekilde üretebilirsiniz. Ancak, şunu da söylemek gerekir ki, dövmelerinden saç şekillerine kadar her şeyi seçebileceğiniz bir sistemde oyun sizlere sunulmuş görülüyor.

Sizler de bu zevkli oyun içerisinde olmak istiyorsanız, hemen oyuna başlayın. Unutmayın bu karteli bitirmek için sessiz olmak lazım. Adamlar da çok dikkatli.

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.