Reeder W14i Slim Book Özellikleri

yemrekoc 1 sene önce

Reeder W14 Slim Book 2017 yılında ön siparişe açılmıştır. Firma, ön sipariş olarak Reeder W14i Slim Book ‘un satış fiyatını 999 TL olarak belirlemiştir. Üstün özellikleri, hoş tasarımı ve hafif olmasıyla öne çıkan Reeder W14i Slim Book, ön sipariş fiyatıyla oldukça dikkat çekmektedir.

Reeder W14i Slim Book Özellikleri

Reeder W14 Slim Book adı üzerine oldukça incedir. İnceliğinin yanında hafif oluşu ve şıklığıyla da kullanıcıların oldukça ilgisini çekmektedir. İşletim sistemi olarak Windows 10 ile sunulan bilgisayar, 14nm teknolojisiyle üretilmiş olan dört çekirdekli Intel N3450 işlemciyi barındırmaktadır.

Intel N3450 sayesinde daha az güç tüketirken, daha yüksek bir performans elde etmektedir. Ayrıca 4 GB RAM ve 32 GB depolama birimi sunmaktadır. Arttırılabilir hafıza olarak 128 GB ‘a kadar microSD kar desteği de sunmaktadır.

Güncel olarak kullanılan bulut sistemlerinden yararlanarak yeterli bir depolama alanı sunan bilgisayar, daha fazla dahili depolama alanına ihtiyaç duyan kullanıcıları da unutmadı. W14i modelinde Reeder 512 GB ‘a kadar arttırılabilir SSD desteği sunmaktadır.

Reeder W14 Slim Book 720P HD ekran çözünürlüğe sahiptir. IPS teknolojisi ile üretilmiş olan 14.1 inç boyutundaki ekranı ile kaliteli bir görüntü sunmaktadır. Mini HDMI bağlantı girişi ile de bu kaliteli görüntüyü daha büyük ekranlara aktarmak mümkündür.

Batarya olarak 10000 mAh gücünde bir pil kullanarak tek şarjda uzun süreli kullanıma olanak sağlamaktadır. Siyah ve beyaz olmak üzere 2 modeli bulunan Reeder W14 Slim Book, özel bir dokuya sahip kasasıyla da fark yaratmaktadır.

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.