Monster Huma H4 V11 Laptop İncelemesi

yemrekoc 1 sene önce

Gerçek anlamda üstün bir performans sunmasıyla ve orta segment fiyatıyla tam bir fiyat performans dizüstü bilgisayarı olan Monster Huma H4 V1.1 ‘in piyasa fiyatı 5099 TL ‘dir. Kullanıcılar için sadece oyun bilgisayarı değil iş ve tasarım bilgisayarı olarak da sunulan bu dizüstü bilgisayar oldukça ilgi toplamıştır. Monster Huma H4 V1.1 modeli hem tasarımı ile hem de yüksek performansı ile kullanıcılar açısından oldukça beğenilmiştir. Birçok özelliği ile diğer bilgisayarlardan farkını ortaya koyanmaktadır.

Monster Huma H4 V1.1 ‘in özellikleri

Ekran olarak 14 inç IPS ekrana sahip olan Monster Huma H4 V1.1 ‘in ekranı LED özelliği taşımaktadır. Hem dizüstü olması hem de 14 inçlik bir ekrana sahip olması oldukça güzel bir ayrıntıdır.

İşlemci olaraj Intel i7 yonga setinin 7700HQ modelini kullanan Monster Huma H4 V1.1, ekran kartı olarak bünyesinde GTX 1050Ti gibi üstün bir performans sağlayan ekran kartını barındırmaktadır. Monster Huma H4 V1.1 ‘de kullanılan Intel i7 7700HQ işlemcisi Kaby Lake işlemci teknolojisi ile donatılmıştır. Full Hd oyun destekli bir bilgisayar olarak karşımıza çıkan bilgisayar, iş yazılımları ve grafik yazılımları için de GeForce GTX 1050Ti model grafik kartını barındırmaktadır.

Bunların yanında Monster Huma H4 V1.1 ‘de 8 GB DDR4L 2133 MHz RAM ve Full HD mat bir ekran yer almaktadır.

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.