İnstagram Doğal Takipçi Artırma

yemrekoc 2 sene önce

İnstagram, fotoğraf ve video paylaşımı yapılan sosyal medya platformu olarak karşımıza çıkmaktadır. Son yıllarda da popülaritesini de arttıran instagramın, hatırı sayılır sayıda kullanıcıya sahip. Sizde instagramda daha çok takipçi kazanmak için birkaç işlem yaparak, takipçi sayınızı arttırabilirsiniz. İnstagram takipçinizi arttırmadan doğal takipçi sayısı arttırabilirsiniz.
Öncelikle sizi anlatan bir profil fotoğrafı seçerek profil fotoğrafı olarak eklemelisiniz. Profil fotoğrafından sonra gelen en önemli faktör kullanıcı isminiz.

Kullanıcı adınız sizi anlatan karışık olmayan, net olmalı ve çok uzun olmamalıdır. Profilinizde size ait kısa bilgi ya da sizi anlatan bir söz kullanabilirsiniz. Profil gizliliğiniz kapalı olmalıdır, böylece sizin paylaşımları sizi takip etmeyenlerin görmemesini sağlamış olursunuz. Paylaşımlarda bol etiket kullanın. Bol bol yorum ve beğeni yapın. Paylaşımlarınızın bir amacı olsun. Paylaşımlarınız popülariteye ve gündeme uygun şekilde olsun. Fotoğraf ve videolarınıza uygun filtreler kullanın. Fotoğraf düzenleme programları kullanın. Her paylaşımınızın kendine özgü hikayesi olsun.

Paylaşımlarınız sürekli, güncel ve bir o kadar da özgün olsun. Paylaşımlarınızda kendi fikirlerinizden bahsedebilirsiniz. Fotoğrafla yer bildirimi yaparak aynı yerde çekilen fotoğraflarla birlikte sizin fotoğrafınız da gözükür. Paylaşımlarınız ne kadar çok beğeni ve yorum alırsa o kadar takipçi sayınız artar. Instagramı facebooka bağlayın. Paylaşımınızın saatini çok iyi belirleyin. İnstagram paylaşımlarınız ne kadar güncel olursa takipçileriniz tarafındaki tanınırlığınız artar.

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.