Fifa 2018 Fragmanı Yayınlandı!

yemrekoc 1 sene önce

Fifa serisinin en son oyunu olan fifa 2018 e3 fuarında oyun severlerle buluştu, henüz demo fragmanı olsada yine fifa’nın oyunun üzerinde oldukça fazla geliştirme yaptığı oldukça belli oluyor. Yıllardır bir rekabet halinde olan fifa ve pes oyunları 2015 yılında tamamen rekabetten çıkmış fifa’nın ezici üstünlüğüne dönüşmüştür. Fragmanı kısaca inceleyecek olursak dünyaca ünlü futolbcu Cristiano Ronaldo’nun ön plana çıktığı bir oyun olduğunu görüyoruz.

Muhteşem grafikleri ve alex hunter modununda geliştirildiğine şahit oluyoruz. Özellikle oyun içinde bir senaryonun bulunduğunu fragman bize göstermektedir. Yine fragmanda incelediğimiz kadarıyla 2017 yılındaki grafiklerinde üzerine konulduğu aşikar, forma detaylarına yakından baktığımızda en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş ve oyuna aktarıldığını görmüş oluyoruz. Fifa 2017‘da da olduğu gibi Frosbite oyun motoru ile birlikte gelecek olan fifa 2018 futbolcu hareketleri oyunun oynanamasındaki kolaylığı arttırılmış gibi gözüküyor gol sevinçlerine yenileri eklenmiş.

Tribünlerin sevinçleri ve taraftarların çeşitliliği gerçekçiliği oldukça arttırmış umarız SüperLig ‘de yakın zamanda kapsamlı olarak fifa serisine aktarılır ve yamalardan kurtuluruz. Bahsettiğimiz fragmanı aşağıdan hemen izleyebilirsiniz.

 

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.