Elektronik Sigara İstanbul

yemrekoc 1 sene önce

En sık tüketilen tütün ürünü sigaradır. Bunun yanında nargile, pipo, puro ve tütün çiğneme gibi tütün tüketimleri de yer almaktadır. Tütün türevleri sadece içenleri değil, etraflarındaki kişilerin de sağlıklarını tehdit etmektedir.

Ailelerini düşünen her baba ya da anne, sırf bu yüzden bile alışkanlığından kurtulmaya çalışmaktadır. Ancak sigara bağımlılık tedavisi gerektirebilecek kadar ciddi bir sorundur çoğu zaman. Artık bu sorunun üstesinden gelebilmek için elektronik sigara Şişlisemtinde satışı yapılmaktadır.

şişli_elektronik_sigara_marka_model_çeşit

Sigaranın Dumanı

Şarkıda ‘sigaranın dumanı, yoktur yarin imanı’ demiş şair… Herhalde yari çok sigara içiyordu ve dumandan perişan olan sevgilisi de dumandan rahatsız olduğu için bu şarkıyı söylemiştir.

Şaka bir yana gerçekten de sigara dumanı, içmeyenleri gerçekten çok rahatsız eder. Sigara içilen ortamda, duman sanki ortamın her hücresine yerleşir ve günlerce o koku çıkmaz. Artık bu sorun da çözülmüş oluyor elektronik sigara İstanbul Şişli de mağazalarında sizeleri bekliyor.

Elektronik sigara içinde yayan yağ koku vermektedir. Ancak bu koku vanilya kokusu ya da gül kokusu gibi pek çok güzel esans içeren yağlardır. Güzel esanslar yandığında da güzel kokular üretir ve çevredeki insanları rahatsız etmez.

Elektronik Sigarayla Rahatlık

Çoğu zaman sigara içenler kendilerini dışlanmış hissederler, kategorize edildikleri için. Ancak çevrelerinden gelen tepkiler nedeni ile her zaman ortam dışında bazen balkonda, bazen dükkan önünde sigara içmekten kurtulamazlar.

Elektronik sigara ile tiryakiler, artık hem bulundukları ortamdan uzaklaşmak zorunda kalmayacak hem de isterlerse sigaralarını içebilecekler.Sizde en kısa zamanda Şişli ‘ de bulunan mazağamıza uğrayarak bir e-sigara edinebilirsiniz. Sigarasız sağlıklı günler dileriz.

 

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.