Bu Sefer Patlayan Bir iPhone 7

yemrekoc 1 sene önce

İngiliz Dart Oyuncusu Lee Hayes’in ingiliz basının ünlü gazetesi The Sun‘a verdiği röpörtaj da iPhone‘nuna gelen çağrıyı kabul etmesiyle beraber patlaması bir olan ve sadece üç günden beri kullandığı iPhone 7‘si bir çok soru işaretinede neden oldu. Hayes’in anlattığına göre telefon mutfak tezgahı üzerinde dururken çalmaya başladı ve Hayes’in telefonu yanıtlaması ile beraber aniden patladı. Hayes’in bildirdiği patlama sesi ve hışırtı da pek çok aniden patlayan telefon bildirimi ile aynı durumda. Ancak Apple henüz konu hakkında bir açıklama yapmış bulunmamakta.

Patlayan Telefona Dava Apple’ı zor durumda bıraktı!

Patlamayla beraber elinden mahrum kalan İngiliz Profesyonel Dart Oyuıncusu, Apple‘a dava açmaya hazırlık yapıyor. Lee Hayes’in düşüncesi bu patlama onu yaptığı oyunculuğundan mahrum bırakmış. İngiliz Dart Oyuncusuna göre “Kötü bir yaraydı elimden olması gerekenden fazla kan akıyordu, ancak çok daha kötüsüde olabilirdi. Elimi kaybedebilirdim…” gibi sözleri bizleri sevindiriyor olsada böyle büyük bir teknoloji devinin böyle bir hata yapması alışılmış bir durum değil.

Popüler Markalarda Patlama Olaylarından Dolayı Güven Azaldı!

Samsung’un Note 7 isimli telefonun bir çok şekilde patlamasından sonra, telefonlara dikkatle yaklaşılmaya başlandı. Artık telefondan fazlasını bekleyen kullanıcılar güvenli olmasınıda dikkate almaktalar. Önce Samsung güvenleri kırarken şimdi ise sıra iPhone’da. Asıl soru iPhone 7’nin kaderi, bu kadar patlamaya rağmen hala güvenilmeye devam eden Samsung gibimi olucak yoksa yerini farklı telefon üreticilerinemi bırakacak? Bunun gibi bir çok soruyu cevaplamayan Apple, bakalım bu soruları daha ne kadar cevapsız bırakmaya devam edecek? İleriki günlerde bizleri hangi telefon patlamaya hazır bir şekilde bekliyor…

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.